Bluetooth Music Center

Bluetooth Music Center

Twój SmartPhone jak źródło muzyki wydobywającej się z sytemu nagłośnienia Twojej łazienki.. w prosty sposób połączony za pomocą łączności Bluetooth. Słuchaj ulubionej muzyki w zaciszu własnej łazienki.

 

 

 

 

 

Bluetooth audio system (BMN50Easy-TW)

System audio Bluetooth do łazienki lub kuchni

Bluetooth Music Center to tak na prawdę niewielkie urządzenie charakteryzujące się dużą mocą i wieloma możliwościami odtwarzania muzyki. Cały system nagłośnienia zamontowany jest w suficie podwieszanym. Niewielkich rozmiarów głośniki (średnica 130 mm) wraz z kompaktowym odbiornikiem/wzmacniaczem zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Muzyka może być odtwarzana z Spotify, Deezer lub plików muzycznych znajdujących się na urządzeniu. Zestaw ten jest łatwy w montażu i użytkowaniu. Przeczytaj poniżej o możliwościach zestawu BMC.

Głośniki mogą być w prosty i szybki sposób zamontowane dzięki sprężynowym zaciskom

Bluetooth

Technologia Bluetooth (3.0) zapewnia stabilną transmisję dźwięku bez zakłóceń do 10 metrów odległości pomiędzy urządzeniem a odbiornikiem. Po połączeniu SmatPhona z urządzeniem, możesz bez obaw swobodnie poruszać się po łazience jednocześnie odtwarzając ulubioną muzykę.

Zasilacz 12V

Zestaw ten charakteryzuje się połączeniem niewielkich rozmiarów urządzenia z dużą mocą (50W, 20W RMS). Energia dostarczana jest ze zwykłego źródła zasilania 230V / 12V, poprzez adapter, który tak samo jak urządzenie może być zamontowany w suficie podwieszanym przez otwór montażowy głośników, tak aby mógł być umieszczony poza zasięgiem wzroku.

Duży zasięg

Zasięg łączności Mini-Box jest bardzo duży (do 15 metrów na otwartej przestrzeni), jednak w celu rozszerzenia go należy użyć dołączonego do urządzenia zestawu. Biała antenka umożliwiająca komunikację z urządzeniem zamontowanym w suficie umieszczona jest bezpośrednio na suficie, dzięki czemu sam Mini-Box może znajdować się poza zasięgiem wzroku.

Wyjątkowy kolor dla każdej łazienki

Każdy głośnik może posiadać swój odpowiedni kolor, pasujący do wystroju łazienki. Dzieje się tak, dzięki możliwości wyboru spośród 200 dostępnych kolorów, co sprawia, że system audio staje się jeszcze bardziej unikalnym rozwiązaniem.

Działanie "w tle"

System zawsze jest pod kontrolą. Podczas używania innych aplikacji znajdujących się na SmartPhonie, system nadal może odtwarzać muzykę. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i nie sprawia problemów w codziennym użytkowaniu.

Połączenie AUX

Zestaw Bluetooth Music Center jest również wyposażony w gniazdo AUX (mini-jack). Umożliwia to podłączenie za pomocą kabla urządzenia zewnętrznego takiego jak Telewizor AquaSound. Po połączeniu systemu z urządzeniem poprzez Bluetooth, sygnał odtwarzany z gniazda AUX zostanie automatycznie wyłączony.

Potrzebujesz innych głośników?

System audio BMC można bez problemu łączyć z innymi głośnikami do łazienki AquaSound. Wszystkie dostępne głośniki można łączyć z Mini-Box, dzięki czemu można kompletować własny system muzyczny Bluetooth, który dokładnie będzie odpowiadał Państwa potrzebom.

Wodoodporność

Głośniki "Twist" odporne są na wilgotność oraz są wodoodporne (IPX4). Tak więc nadają się one do montażu w łazience i bez problemu sprawdzą się w trudnych warunkach pracy jakie niewątpliwie panują w łazience.

Szybki montaż

Instalacja całego systemu zajmuje około 8-10 minut i jest bardzo prosta. Sprawia to, że koszty montażu są znacznie zredukowane.

Podłącz i słuchaj

W momencie gdy system audio jest już podłączony do zasilania i połączony z głośnikami, jedynym krokiem jaki pozostaje jest połączenie z nim urządzenia zewnętrznego. Po dokonaniu tych czynności, można już bez obaw rozpocząć słuchanie własnej muzyki.

Specyfikacja produktu i pliki do pobrania

Przegląd najważniejszych cech produktu.

Wymiary Mini-Box: 140 x 100 x 40 mm
Wersja Bluetooth: 4.0 (A2DP)
Moc: 50 Watt
Zasięg: do 15 metrów (na otwartej przestrzeni)
Inny wymiar: 130 mm (okrągły)
Głośniki: 45 mm głębokości
Moc głośników: 50 Watt
Kolor głośników: RAL 9016
Zasilanie: 230V / 12v (3A)
Który model wybierzesz?

Jeśli źródłem dźwięku ma być SmartPhone lub inne urządzenie wyposażone w łączność Bluetooth to Bluetooth Music Center jest odpowiednim rozwiązaniem. System ten może być kompletowany z innymi głośnikami AquaSonud oraz łączony z kontrolerem AquaSound N-Joy. Wybierz swój system poniżej.

EMC50Pro-TW

Kompletny zestaw z kontrolerem N-Joy

BMN50Easy-TW

Zestaw z głośnikami "Twist"