Wodoodporny głośnik Bluetooth Sound-Bar

Bluetooth Sound-Bar (Wodoodporny)

Ten wodoodporny głośnik Bluetooth bez obaw nadaje się do montażu w łazience. Opcji montażu jest wiele, montaż wiszący na ścianie (pionowo lub poziomo), jak i stojący (również pionowo lub poziomo). Dzięki niewielkiemu rozmiarowi 50 cm, bez obaw znajdzie się idealne miejsce na ten głośnik. Przy zastosowaniu łączności Bluetooth źródłem dźwięku staje się smartphone, laptop lub tablet.

 

 

 

 

 

Wodoodporny głośnik Sound-Bar do łazienki

Głośnik Sound-Bar można zamontować na ścianie lub umieścić bezpośrednio na meblach. Za pomocą specjalnego uchwytu dostępne są 4 opcje montażu widoczne poniżej. Sound-Bar łączy się z urządzeniami Bluetooth, dzięki czemu umożliwia odtwarzanie własnej muzyki lub muzyki bezpośrednio z aplikacji takich jak Spotify, Deezer czy innych.

Bluetooth

AquaSound Sound-Bar jest wyposażony w technologię Bluetooth. Technologia Bluetooth zapewnia stabilną i bez zakłóceń transmisję dźwięku w odległości do 10 metrów od głośnika. Po podłączeniu telefonu można swobodnie poruszać się po kuchni lub w łazience i odtwarzać dowolną muzykę.

Zasilanie 12V

Sound-Bar dostarczany jest z zewnętrznym zasilaczem 230V / 12V. Kabel 12v ma długość 250 cm. Jest też możliwość zakupienie osobnego adaptera umożliwiającego zabudowanie całego zasilania w ścianie, dzięki czemu żadne kable nie będą psuły efektu wizualnego jaki dostarcza Sound-Bar.

Szybka instalacja

Czas instalacji wynosi zaledwie od 8 do 10 minut i jest bardzo prosty, co pozwala znacznie zredukować czas i koszty montażu urządzenia.

Podłącz i słuchaj

Do podłączenia głośników nie jest wymagana specjalistyczna wiedza techniczna. Wystarczy podłączyć zestaw głośników do zasilania i sparować urządzenie aby głośniki były gotowe do odtwarzania muzyki.

Wodoodporność

Sound-Bar jest wodoodporny (klasa IPX4). Głośnik posiada silikonowe przyciski zapewniające bezproblemowe użytkowanie w wilgotnych miejscach, takich jak łazienki. Sound-Bar jest w pełni sprawny nawet wtedy, gdy steruje się mokrymi rękami.

Montaż ścienny

Sound-Bar można przymocować do ściany pionowo lub poziomo.

Pozycja stojąca

Umieścić gośnik Sound-Bar poziomo lub pionowo na stopce. Praktycznie każde miejsce nadaje się do jego montażu. Krótko mówiąc ... 1 produkt .... 4 możliwości.

Tryb czuwania

Urządzenie zawsze jest gotowe do użytku. Użyj własnego smartphona do słuchania muzyki za pośrednictwem głośnika Sound-Bar.

Połączenie AUX

Głośnik jest również wyposażony w gniazdo AUX (mini-jack). Dzięki czemu można podłączyć do niego zewnętrzne urządzenie (na przykład telewizor AquaSound). Gdy urządzenie bluetooth zostanie podłączone, połączenie AUX zostanie automatycznie wyłączone.

Twin-Link

Możesz łączyć dwa głośniki Sound-Bar bezprzewodowo (trwale) za pomocą sprytnego systemu podwójnego łącza. Działanie Sound-Bar będzie kontynuowane tak jak poprzednio .... po prostu połącz swój telefon komórkowy. Dźwięk będzie odtwarzany z obu głośników w tym samym czasie.

Sound-Bar umieszczony na meblach

Stylowy design

Sound-Bar jest stylowy i może znaleźć swoje miejsce w każdej łazience. Wszystkie elementy są w ścisłej harmonii ze sobą. Wodoodporny Sound-Bar będzie przyciągał wzrok wszystkich wchodzących do pomieszczenia.

Dane techniczne i pliki do pobrania

Przegląd najważniejszych cech tego produktu.

Rozmiar: 500 x 85 x 80 mm
Montaż: 4 pozycje
Werscja Bluetooth: 4.0 (A2DP)
Moc: 25 Watt
Częstotliwość: 20Hz do 22kHz
Zasięg: do 12 metrów (na otwartej przestrzeni)
Kolor głośników: RAL 9016
Zasilanie: 230V / 12v (2,5A) .....opcjonalnie, zestaw do zabudowy: 230V / 12 (2A)

Który model najbardziej pasuje do Twoich potrzeb?

Wybierz głośnik "Sound-Bar", jeśli chcesz używać urządzenia swojego telefonu jako źródła dźwięku. Możesz również użyć go z kontrolerem N-Joy Music Center , aby mieć zawsze w pełni wodoodporny system radiowy w swoich (mokrych) palcach w łazience.

EMC45Pro-SB

Zestaw z kontrolerem N-Joy

SPKSB45-W

Sound-Bar (Wodoodporny)