Sound-box

Sound-Box... pod prysznicem

Dzięki wodoodpornemu głośnikowi Bluetooth Sound-Box możesz spędzić wiele godzin pod prysznicem ciesząc się ulubioną muzyką. Dzięki temu głośnikowi możesz odtwarzać muzykę z telefonu lub przez aplikacje takie jak Spotify, Deezer lub inne. Do wyboru jest spośród trzech kolorów... Niebieski, pomarańczowy lub zielony. Który wybierzesz?

Bluetooth 4.0

To wodoodporne urządzenie Sound-Box wyposażono w Bluetooth 4.0. Po połączeniu telefonu komórkowego możesz odtwarzać muzykę z odległości do 10 metrów. Otwórz własną muzykę lub włącz ulubioną listę odtwarzania Deezer lub Spotify.

Również na plaży

Idziesz na plażę? Głośnik Sound Box powinien oczywiście być z Tobą. Plaża jest idealnym miejscem do relaksu po zachodzie słońca. Nie musisz się martwić, jeśli głośnik się zamoczy, ponieważ jest całkowicie wodoodporny. Silikonowa obudowa jest również odporna na otarcia. Sound-Box dzięki wydajnej baterii może pracować nawet 10 godzin.

NFC

Nie przejmuj się aspektami technicznymi. Dzięki NFC urządzenie Sound-Box będzie połączone z Smart urządzeniem w ciągu kilku sekund.

Główne cechy i pliki do pobrania Sound-Box

Specyfikacje głośnika Bluetooth to niewątpliwie jego wielka zaleta. Poniżej znajduje się przegląd głównych cech.

Bluetooth 4.0 (CRS)
Do 10 godzin odtwarzania
Wodoodporność (IPX5)
Zasilanie 2 x 6 W
3.7 Li-ion akumulator
Wejście Aux (Mini-Jack)
Pojemność baterii 2000 mAh
20 Hz do 20kHz
HSP / HFS
A2DP / AVRCP
Złącze Micro-USB
170 x 70 x 70 mm

Który kolor podoba Ci się najbardziej?

Nowoczesny głośnik Sound-Box dostępny jest w trzech modnych kolorach