Sufitowe głośniki Bluetooth Move

Głośniki Bluetooth (Move) do zabudowy

SmartPhone jako źródło dźwięku głośników, w prosty sposób powiązane za pomocą łączności Bluetooth. Słuchaj ulubionych utworów i zrelaksuj się w łazience. Wysokiej jakości zestaw głośników Bluetooth Move może być idealnie zintegrowany z sufitem podwieszanym.

 

 

 

 

 

Wysokiej klasy zestaw głośników do kuchni, łazienki lub na taras

Ten wysokiej klasy zestaw głośników Bluetooth idealnie nadaje się do montazu w suficie podwieszanym w łazience ale także w kuchni czy na tarasie. Duże głośniki (o średnice 230 mm) odtwarzają dźwięk czysto i wyraźnie od najgłębszych do najwyższych tonów. Głośniki Bluetooth Move to jeden z najnowszych produktów w ofercie AquaSound, w którym użyto najnowszych rozwiązań technologicznych. Odtwarzaj w wysokiej jakości pliki muzyczne jak również muzykę z aplikacji takich jak Deezer, Spotify lub innych. Zestaw jest prosty w montażu i późniejszym użytkowaniu. Przeczytaj poniżej o wszystkich funkcjach i możliwościach głośnika Bluetooth Move.

Głośniki "Move" po montażu są w pełni zintegrowane z sufitem, a za pomocą specjalnych przykręcanych haczyków montaż staje się bardzo prosty i szybki.

Bluetooth

Technologia Bluetooth 4.0 (kompatybilna z nowoczesnymi urządzeniami) zapewnia stabilną transmisję dźwięku bez zakłóceń do 10 metrów. Po połączeniu głośnika z urządzeniem wyposażonym w łączność Bluetooth możesz swobodnie poruszać się po całym pomieszczeniu i odtwarzać muzykę według własnego wyboru.

Zasilacz 24V

Ten wysokiej klasy produkt ma moc 70W (40W RMS) dostarczaną przez zewnętrzne źródło zasilania 230V / 24V. Transformator zasilający może być bez obaw w prosty sposób ukryty w suficie podwieszanym.

Głośniki Move "w akcji"

Odporność na wilgoć

Wysokiej klasy głośniki Bluetooth są odporne na wilgoć. Obudowa z tworzywa sztucznego połączona z kevlarową membraną i kratką osłonową zapewniają, że głośniki będą nadal doskonale pracować nawet w trudnych warunkach.

Unikalne kolory ... stwórz idealne połączenie

Każdy głośnik w odpowiednim kolorze. Jest to możliwe dzięki wyborze spośród 200 dostępnych kolorów. Dobierz kolor głośników tak aby pasowały do koloru pomieszczenia, w którym będą się znajdować, nadając mu niepowtarzalny wygląd.

Tryb czuwania

Głośniki kontrolowane są przez użytkownika cały czas, gdy używa on swojego urządzenia połączonego z głośnikami. Dźwięk przesyłany jest bezpośrednio do głośników wbudowanych w sufit podwieszany.

Połączenie AUX

Ten zestaw jest również wyposażony w gniazdo AUX (mini-jack). Dzięki czemu można podłączyć do niego zewnętrzne urządzenie (na przykład telewizor AquaSound). Gdy urządzenie bluetooth zostanie podłączone, połączenie AUX zostanie automatycznie wyłączone.

Wejścia zewnętrzne

Do przesyłania dźwięku z urządzeń zewnętrznych bez łączności Bluetooth służy gniazdo AUX. Jeśli połączenie Bluetooth jest aktywne, połączenie AUX zostanie automatycznie wyłączone. Dodatkowo z tyłu głośnika znajduje się wejście służące do połączenia drugiego (pasywnego) głośnika.

Przód głośnika

Ustaw bass według własnych preferencji za pomocą specjalnego regulatora. Dodatkowo istniej możliwość regulacji tonów wysokich. Całość przykryta jest specjalną osłoną, przymocowaną do głośnika za pomocą 8 magnetycznych uchwytów, które umożliwiają szybki dostęp do tych funkcji.

Szybka instalacja

Czas instalacji wynosi zaledwie od 8 do 10 minut i jest bardzo prosty, co pozwala znacznie zredukować czas i koszty montażu urządzenia.

Podłącz i słuchaj

Do podłączenia głośników nie jest wymagana specjalistyczna wiedza techniczna. Wystarczy podłączyć zestaw głośników do zasilania i sparować urządzenie aby głośniki były gotowe do odtwarzania muzyki.

Główne cechy produktu

Przegląd najważniejszych cech tego produktu.

Rozmiar głośników: 230 mm (średnica)
Otwór montażowy: 210 mm (średnica)
Wersja Bluetooth: 4.0 (A2DP)
Moc: 70 Watt @ 8 Ohm
Częstotliwość: 65Hz tot 20kHz
Zasięg: do 15 metrów (na otwartej przestrzeni)
Głębokość montażu: 95 mm
Kolor głosników: RAL 9010
Zasilanie: 230V / 24v (3A)
Który model wybrać?

Wybierz głośnik "Move", jeśli chcesz używać urządzenia audio jako źródła dźwięku. Możesz również użyć go z kontrolerem N-Joy Music Center , aby mieć zawsze w pełni wodoodporny system radiowy w swoich (mokrych) palcach w łazience.

IRS70Pro-M

Zestaw z kontrolerem N-Joy

SPKMove70-W

Zestaw głośników "Move"