Telewizor do łazienki

Zobacz cały filmik (80 sek)

Twój telewizor do łazienki

Odpręż się w wannie jednocześnie oglądając swój ulubiony film.

Godziny rozrywki i odprężenia podczas kąpieli w zaciszu własnej łazienki. Obejrzyj w wannie swój ulubiony serial lub film. Dzięki możliwość montażu zabudowanego jak i tradycyjnego naściennego, telewizor łazienkowy AquaSound idealnie znajdzie swoje miejsce, w każdej łazience, stanowiąc jej charakterystyczny i przykuwający uwagę punkt. Ekran ma wymiary 27" przy głębokości zaledwie 40 mm. Telewizor jest wodoodporny, dzięki czemu bez obaw może być używany w każdej łazience.

ASV2770iX (do zabudowy w ścianie)

Montaż naścienny lub do zabudowy

Wybierz model (ASV2770iX) aby zabudować telewizor w ścianie i uzyskać minimalistyczny wygląd. Ekran stanie się zintegrowany z płaszczyzną ściany za sprawą tylnej obudowy. Elegancka aluminiowa ramka wokół telewizora, dodatkowo zapewnia stylowy wygląd. Jeśli jednak nie ma możliwość montażu telewizora w ścianie istnieje możliwość przymocowania go na niej, za pomocą dowolnego nośnika VESA (200x200).

Tuner kablowy telewizji cyfrowej (DVB-C)

Oczywiście istnieje możliwość oglądania telewizji cyfrowej za pomocą wbudowanego tunera. W telewizorze znajduje się wbudowany cyfrowy tuner telewizyjny CI i CI +.

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T)

Oprócz tunera DVB-C ten telewizor posiada również tuner DVB-T.

Wbudowane głośniki rezonansowe

Telewizor posiada dwa wbudowane głośniki rezonansowe, ukryte pod taflą szkła zabezpieczającą ekran, dzięki czemu telewizor zachowuje swój elegancki wygląd. Głośnik te tworzą delikatne wibracje na tafli szkła, co powoduje przekazywanie wyraźnego dźwięku bez widocznego jego źródła. Oczywiście istnieje możliwość podłączenia dodatkowych głośników zewnętrznych dla jeszcze większego komfortu urzytkowania.

Panel LED

Telewizor do łazienki AquaSound wyposażony jest w energooszczędny panel LED. Zapewnia to czysty i ostry obraz.

Podgrzewany ekran

Aby uniknąć osadzania się pary wodnej na ekranie telewizora, wyposażony on został w funkcję podgrzewania ekranu. Sprawia to, że podczas gorącej kąpieli obraz nadal będzie wyraźny i nie będzie zakłócany przez parę.

Media-Box

Wszystkie rozwiązania technologiczne telewizora mieszczą się w Media-Box, małej skrzynce połączonej z telewizorem. W Media-Box znajdują się wszystkie złącza i wejścia takie jak Gniazdo CI, 3xHDMI, 1x USB, złącze głośników zewnętrznych, złącze anteny, VGA, wyjście audio i 12V. Media-Box powinien być zamontowany w strefie suchej, z uwagi na bezpieczne połączenie z urządzeniami takimi jak odtwarzacze DVD itp.

Dodatkowe głośniki zewnętrzne

Telewizor wyposażony jest w wbudowane głośniki rezonansowe. Głośniki te są w zupełności wystarczające i dają niesamowite wrażenia dźwiękowe. Jednak istnieje również możliwość zamontowania dodatkowych głośników zewnętrznych. Z telewizorem kompatybilne są wszystkie głośniki łazienkowe AquaSound.

Specyfikacja produktu i Pliki do pobrania

Poniżej znajduje się przegląd specyfikacji Telewizora do łazienki AquaSound.

.

Wymiary TV
Wymiary obudowy
Stelaż VESA
Wodoodporność
Rozmiar ekranu
Głośniki
Pomijanie rogu
Ekran
Podgrzewany ekran
Tuner
Złącza Media-Box
Długość kabla Media-Box
Zasilanie

ASV2770iX (do zabudowy)

715 x 496 x 40 mm
670 x 445 x 58 mm
-
Tak; IPX5
27 "
Wewnętrzne (zewnętrzne opcjonalnie)
H=176 stopni / V=160 stopni
LED; energooszczędny (LG)
Tak
DVB-C (CI+) DVB-T DVB-S DVB-T2
HDMI (CEC) - USB - wejście CI - VGA
240 cm (nieskracalny)
12v / 230V (2500 mA)

ASV2770X (montaż naścienny)

715 x 496 x 40 mm
-
VESA 200 (200x200 mm)
Tak; IPX5
27 "
Wbudowane (zewnętrzne opcjonalne)
H=176 stopni / V=160 stopni
LED; energooszczędny (LG)
Tak
DVB-C (CI+) DVB-T DVB-S DVB-T2
HDMI (CEC) - USB - wejście CI - VGA
240 cm (nieskracalny)
12V / 230V (2500 mA)
Który model telewizora wybierasz?

Jeśli zamierzasz w pełni zabudować telewizor i zintegrować powierzchnię ekranu ze ścianą, wybierz opcję telewizora do zabudowy w ścianie. Jeśli jednak szukasz rozwiązania bardziej elastycznego, to opcja montażu na ścianie jest idealna.

ASV2770iX

Bathroom TV (do zabudowy)

ASV2770X

Bathroom TV (montaż naścienny)